Дикая Гонка весна 2021

Дика Гонка весна: 29.05.2021

Організатор: DYKA GONKA
Час старту: 9:40
Місто: Вишгород, Київська область
Дистанції: Дика миля 1.6+ км 15 перешкод, Дика миля Pro 1.6+ км 15 перешкод
Зухвала п'ятірка 5+ км 20 перешкод, Зухвала п'ятірка PRO 5+ км 20 перешкод, Зухвала п'ятірка, Парний забіг 5+ км 20 перешкод, Зухвала п'ятірка Команда 5+ км 20 перешкод
Шалена десятка 10+ км 25 перешкод, Шалена десятка PRO 10+ км 25 перешкод
Дикий трейл 12+ км
Діти 1+ км 10 перешкод

Правила змагань DYKA GONKA Весна

  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію. При перевірці документів учасник дає розписку «Відмова учасника від відповідальності» Організатору. Учасник, який не надав розписку, до участі в спортивно-розважальному заході не допускається.
  • Організатор не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які Учасник отримав під час Змагань.
  • Організатор не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника після проведення спортивно-розважального заходу і т.д.
  • На спортивно-розважальному заході «DYKA GONKA» присутній лікар, який в разі звернення учасника надасть йому першу необхідну медичну допомогу.
  • Головний суддя спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA» може зажадати від Учасник довідку про стан здоров'я, в разі відсутності довідки Учасник може бути не допущений до старту.
  • Громадяни іноземних держав зобов'язані надати медичну страховку, яка діє на території України і покриває участь в спортивно-розважальних заходах на дату проведення спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA».
  • Допуск учасників до спортивно-розважального заходу здійснюється за наявності документів, що надаються під час видачі стартового пакета: Роздрукований або завантажений в смартфон ваучер (ваучер доступний в особистому кабінеті або в поштовій скриньці після успішної оплати), документ, що засвідчує особу (паспорт, водійські права, студентський квиток, свідоцтво про народження) і підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх Учасників).
  • У разі відсутності посвідчення особи стартовий номер і пакет учасника не видаються.
  • Кожен Учасник застрахований страховою компанією - партнером спортивно розважального заходу.