SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Акватлон у Вінниці

Чемпіонат з акватлону у Вінниці: 05.02.2023

Організатор: Вінницька обласна федерація триатлону
Час старту: 07:00
Де: Вінниця
Де: Плавання в СК «МАЯК», біг в СК «КОЛОС»
Дистанції:дорослі - індивідуально 500 м плавання/3000 м біг, естафета 500 м плавання/3000 м біг
діти - 25 м плавання/60 м біг, 50 м плавання/200 м біг, 100 м плавання/400 м біг, 200 м плавання/800 м біг, 300 м плавання/1200 м біг

Правила акватлону у Вінниці

  • Кожен учасник Чемпіонату своєю участю у Чемпіонаті та особистим підписом у ЗАЯВІ - ВІДМОВІ УЧАСНИКА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (для учасників Чемпіонату у віці неповних 18 років і молодше підпис здійснюють батьки) чим підтверджують, що вони ознайомилися з усією інформацією про Чемпіонат, наданою Організатором Чемпіонату, зрозуміли і безумовно погодилися з усіма Правилами проведення Чемпіонату.
  • Спортсмени які закінчили дистанцію акватлону в особистому заліку, естафетах та фінішували отримують диплом та медаль фінішера.
  • Спортсмени, які стали чемпіонами та призерами в особистому заліку у вікових групах нагороджуються спеціальними медалями, дипломами.
  • Естафетні команди які стали чемпіонами та призерами в заліку естафети нагороджуються спеціальними медалями, дипломами.
  • Команди які стали чемпіонами та призерами в командному заліку нагороджуються Кубками, дипломами.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі в акватлоні!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ