SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Буко трейл у Буковелі

Гірський карпатський Buko Trail: 14-16.07.2023

Організатор: Твоя Пригода
Час старту: 09:00
Місто: Буковель, Івано-Франківська область
Дистанції: Довга: 50.3 км - набір висоти 2800 м, 45.2 км - набір висоти 3300 м, 42.1 км - набір висоти 2185 м
Середня: 15.5 км - набір висоти 910 м, 21.2 км - набір висоти 1665 м, 16 км - набір висоти 790 м
Коротка: 7.6 км - набір висоти 510 м, 10.2 км - набір висоти 735 м

Правила змагань Буко трейл

  • Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.
  • Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.
  • Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації згодом буде в описі кожної дистанції.
  • Порядок проходження траси: На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ. У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів по мобільному телефону про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.
  • Рекомендуємо напередодні змагань пройти медичне обстеження і оформити спортивну страховку.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ