SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Бернинг хедс 2022

Burning Heads: 14.05.2022 у Лебедівці

Організатор: Ukrainian Trail League
Час старту: 14:00
Місто: с. Лебедівка, Одеська область
Де: узбережжям Чорного моря на території Національного природного парку "Тузловські лимани"
Дистанції: Burning Heads 45 км - щоб зацінити всі прекрасності національного парку і, звичайно, поринути кросами в лимані, пробігтися по косі, сховатися в тіні дерев і рвонути на фініш уздовж скель і моря.
Burning Heads Medium 24 км – "золота середина", яка, втім, не обіцяє бути легкою. Готуйтеся серйозно, бо спека не шкодує нікого!
Burning Heads Short 12 км - класний маршрут для знайомства з лиманом Бурнас.

Правила змагань Burning Heads

  • При отриманні стартового пакета спортсмен повинен мати при собі Угоду про звільнення від відповідальності з власним підписом та документ, що посвідчує особу.
  • Підписом у Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди та регламенту.
  • На момент старту учаснику має виповнитися 18 років.
  • Будь-яке своє сміття від продуктів та спорядження учасник зобов'язується нести до фінішу та належним чином його утилізувати. Умисна чи випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.
  • Реєструючись на забіг учасник цим підтверджує свою згоду з договором публічної оферти. Учасники не заперечують, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, дата народження та стать) будуть публічно оприлюднені у списках учасників та в протоколах з результатами, а фото та відеоматеріали з їхніми зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про фестиваль у будь-яких ЗМІ.
  • Участь у будь-якому із забігів фестивалю пов'язана з ризиком отримання травми різного ступеня тяжкості, від найлегших до таких, що призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасники беруть на себе і зобов'язуються при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій одразу ж припиняти участь у забігу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ