SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Черногора Скай Марафон 2022

Chornohora Sky Marathon: 20-21.08.2022

Організатор: Ukrainian Trail League
Час старту: 08:30
Місто: с. Ясіня, Закарпатська область
Де: на стадіоні футбольного клубу Говерла
Дистанції: Chornohora Sky Ultra 60.6 км – для тих, хто мріє підкорити усі двотисячники за один день. Старт с. Луги – урочище Комен – урочище Бальцатул – м. Піп-Іван Чорногорський (2028 м) – оз. Бребенескул – м. Бребенескул (2035 м) – м. Гутін Томнатік (2016 м) – м. Ребра (2001 м) – м. Говерла (2061 м) – м. Петрос (2020 м) – Фініш с. Ясіня. Ліміт на проходження дистанції – 14 годин.
Chornohora Sky Marathon 44.6 км – для тих, хто хоче насолодитися красою Говерли та Петроса. Старт с. Луги – р. Ребра (2001 м) – м. Говерла (2061 м) – м. Петрос (2020 м) – Фініш с. Ясіня. Ліміт на проходження дистанції – 10 годин.
Chornohora Sky Race 23.4 км – для тих, хто хоче насолодитися красою Петроса. Старт урочище Козьмещик – м. Петрос (2020) – Фініш с. Ясіня. Ліміт на проходження дистанції – 6 годин.

Правила змагань Chornohora Sky Marathon

  • При отриманні стартового пакета спортсмен повинен мати при собі Угоду про звільнення від відповідальності з власним підписом та документ, що посвідчує особу.
  • Підписом у Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди та регламенту.
  • На момент старту учаснику має виповнитися 18 років.
  • Будь-яке своє сміття від продуктів та спорядження учасник зобов'язується нести до фінішу та належним чином його утилізувати. Умисна або випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.
  • Реєструючись на забіг учасник цим підтверджує свою згоду з договором публічної оферти. Учасники не заперечують, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, дата народження та стать) будуть публічно оприлюднені у списках учасників та в протоколах з результатами, а фото та відеоматеріали з їхніми зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про фестиваль у будь-яких ЗМІ. .
  • Участь у будь-якому із забігів фестивалю пов'язана з ризиком отримання травми різного ступеня тяжкості, від найлегших до таких, що призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасники беруть на себе і зобов'язуються при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій одразу ж припиняти участь у забігу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ