SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Напівмарафон у Києві 2023

2nd DieHard Kyiv Half Marathon: 21.05.2023

Організатор: ТОВ «ШОКУНІН ГРУП»
Час старту: 08:30
Місто: Київ або онлайн
Де: ВДНГ, Павільйон 21, проспект Академіка Глушкова, 1
Дистанції: 21.097 км, вільна

Правила Київського напівмарафону

  • Всі отримані кошти з врахуванням організаторських витрат буде передано на потреби Збройних Сил України.
  • На офлайн дистанцію 21.1 км допускаються всі бажаючі віком від 18 років, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даних змаганнях. Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 21.05.2023.
  • До онлайн участі у вільній дистанції допускаються всі бажаючі незалежно від віку. Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час змагань і після їх закінчення, бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань, про що підписується відповідна Угода-відмова від претензій (надається під час видачі стартових наборів).
  • Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я (Правило змагань IAAF No 51).
  • При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань.
  • Медичне обслуговування в процесі змагань здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор.
  • Медичну допомогу можна буде отримати при необхідності на фініші дистанції та по дистанції. Учасник, що потребує допомоги, може звернутися безпосередньо, або через волонтерів, або організаторів, або через телефонні лінії допомоги — 103 (чергова медична допомога), 102 (поліція).
  • Якщо під час заходу розпочнеться повітряна тривога, учасник повинен зупинити біг та прослідувати до найближчого укриття. Найближче укриття знаходиться у Павільйон 1, проспект Академіка Глушкова, 1.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі у напівмарафоні.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ