SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Дика підтримка ЗСУ

Дика Гонка в підтримку ЗСУ: 15.10.2022

Організатор: DYKA GONKA
Час старту: 10:00
Місто: Житомир
Де: Шодуарівський парк, біля пішохідного мосту зі сторони Старого бульвару
Дистанції: ДИКИЙ ТРЕЙЛ, ДИКЕ КОЛО 5+ км, ліміт 5 годин, але кожен долає кількість кіл відповідно до своєї підготовки

Правила змагань DYKA GONKA Підтримка ЗСУ

  • Чекаємо вас в місті Житомир 15 жовтня, субота, аби вкотре підтримати наших хлопців, зібравши кошти на чергове авто! А також підтримати один одного, пробігши свою улюблену дистанцію на ДИКОМУ КОЛІ.
  • На вас чекає: ДИКИЙ ТРЕЙЛ, ДИКЕ КОЛО 5+ км (ліміт 5 годин, але кожен долає кількість кіл відповідно до своєї підготовки. Для отримання медалі, мінімум одне), ДИКА МЕДАЛЬ, ДИКІ ОБІЙМИ, ЯРМАРОК трофеїв та патріотичних сувенірів, ДИКА АТМОСФЕРА, ДРУЗІ, І ПОВНА ПІДЗАРЯДКА ТА ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ, аби далі з новими силами рухатись до ПЕРЕМОГИ України.
  • Нагородження най-най ДИКИХ, хоч формат не змагальний та без чіпової фіксації, але подякувати всім, хто боровся, нам захочеться).
  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію. При перевірці документів учасник дає розписку «Відмова учасника від відповідальності» Організатору. Учасник, який не надав розписку, до участі в спортивно-розважальному заході не допускається.
  • Організатор не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які Учасник отримав під час Змагань.
  • Організатор не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника після проведення спортивно-розважального заходу і т.д.
  • На спортивно-розважальному заході «DYKA GONKA» присутній лікар, який в разі звернення учасника надасть йому першу необхідну медичну допомогу.
  • Для участі у старті рекомендуємо оформити спортивну страховку.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ