SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Дика Гонка Весна

Дика Гонка весна: 16.04.2022

Організатор: DYKA GONKA
Час старту: 10:00
Місто: Київ
Де: Венеціанський острів
Дистанції: ДИКЕ КОЛО: 5 км +15 перешкод
ДИКА МИЛЯ: 1.6 км +15 перешкод
5 км OPEN та PRO, 5 км КОМАНДА та ПАРА +20 перешкод
ДИКИЙ ТРЕЙЛ 10 км
СПРИНТ 0.2 км +10 перешкод
ДІТИ: 1 км +10 перешкод

Правила змагань DYKA GONKA Весна

  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію. При перевірці документів учасник дає розписку «Відмова учасника від відповідальності» Організатору. Учасник, який не надав розписку, до участі в спортивно-розважальному заході не допускається.
  • Організатор не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які Учасник отримав під час Змагань.
  • Організатор не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника після проведення спортивно-розважального заходу і т.д.
  • На спортивно-розважальному заході «DYKA GONKA» присутній лікар, який в разі звернення учасника надасть йому першу необхідну медичну допомогу.
  • Головний суддя спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA» може зажадати від Учасник довідку про стан здоров'я, в разі відсутності довідки Учасник може бути не допущений до старту.
  • Громадяни іноземних держав зобов'язані надати медичну страховку, яка діє на території України і покриває участь в спортивно-розважальних заходах на дату проведення спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA».
  • Допуск учасників до спортивно-розважального заходу здійснюється за наявності документів, що надаються під час видачі стартового пакета: Роздрукований або завантажений в смартфон ваучер (ваучер доступний в особистому кабінеті або в поштовій скриньці після успішної оплати), документ, що засвідчує особу (паспорт, водійські права, студентський квиток, свідоцтво про народження) і підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх Учасників).
  • У разі відсутності посвідчення особи стартовий номер і пакет учасника не видаються.
  • Кожен Учасник застрахований страховою компанією - партнером спортивно розважального заходу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ