SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Франківський напівмарафон

Івано-Франківський півмарафон: 09.10.2022

Організатор: FRANKIVSK HALF MARATHON
Час старту: 10:00
Місто: Івано-Франківськ
Дистанції: 21.1 км, 10 км, 5 км, 21.1 км корпоративна естафета, дитячі дистанції 100/400/1000 м

Правила Івано-Франківського напівмарафону

  • Дедлайну для реєстрації немає — зареєструватися на півмарафон можна і в день старту. Захід благодійний, і ми хочемо, аби якомога більше людей змогло долучитися до доброї справи.
  • Кошти будуть перераховані Центру спеціальної підготовки Askold для військовослужбовців. Центр сьогодні розбудовує інфраструктуру, щоб підготувати наших захисників і захисниць дати моцну відсіч ворогу і повернутись додому живими. Протягом року навчання в Askold будуть проходити близько 12 тис. людей.
  • Якщо ви зареєструвались на FHM, то ваша реєстрація автоматично переноситься на Frankivsk Charity Half Marathon (2022), а в наступному році ми надамо всім зареєстрованим до анонсу FCHM учасникам 30% знижки на 10-тий ювілейний Франківський півмарафон.
  • Якщо ви зареєструвались на 9th FHM (2022), але не можете приїхати, то ваша реєстрація автоматично переноситься на 10th FHM (2023).
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі у напівмарафоні.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ