SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Карпатія трейл 2024

Гірський Карпатія трейл: 31.05-02.06.2024

Організатор: Твоя Пригода
Час старту: 16:00
Місто: Пилипець, Закарпатська область
Дистанції: CRAZY 115 км, набір висоти: 8520 м
MEDIUM 76.8 км, набір висоти: 5480 м
MARATHON 42 км, набір висоти: 2715 м
HALF MARATHON 20 км, набір висоти: 1275 м
LIGHT 10 км, набір висоти: 585 м

Правила змагань Карпатія трейл 2024

  • Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.
  • Стартовий внесок включає: номер учасника, обслуговування чіповою системою, фірмовий сувенір з логотипом змагань, рюкзак для транспортування речей учасників дистанції CRAZY та MEDIUM, напої та харчування на пунктах підживлення на трасі, фінішна юшка, медаль фінішера.
  • Допуск учасників до змагань здійснюється за наявності документів, які надаються Організатору при отриманні стартового пакета учасника: роздрукований і підписаний лист-угоду, посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх учасників).
  • До участі в змаганнях допускаються учасники (чоловіки і жінки) з 18 років.
  • Рекомендуємо напередодні змагань пройти медичне обстеження і оформити спортивну страховку.
  • Кожен учасник добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі можливі ризики для власного здоров'я під час і після їх закінчення.
  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію змагань.
  • Організатор заходу не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник змагань зазнав до, під час і після проведення заходу.
  • Організатор заходу не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника змагань після проведення змагань.
  • Організатор заходу не несе відповідальності за будь-які збитки (втрати або пошкодження особистих речей), які учасник змагань зазнав під час проведення змагань та іншу шкоду, заподіяну під час змагань учасниками або глядачами змагань.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ