SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Хуст напівмарафон

Півмарафон Khust Half Marathon: 30.10.2022

Організатор: ГО Велооб'єднання
Час старту: 10:00
Місто: Хуст
Де: Майдан Незалежності
Дистанції: 21.097 км, командна естафета 2 по 10.5 км, командна естафета 4 по 5.25 км, 1 км, дитячі 500/100 м

Правила напівмарафону Khust Half Marathon

  • 100% внесків учасників будуть передані на ЗСУ.
  • Маршрут в одне коло протяжністю 21 097.5 км, з невеликим набором висоти (56 м) дає учасникам можливість побачити деякі з найвідоміших визначних пам’яток Хуста, від берегу річки Ріка до руїн Хустського замку, що існував в ХІ-ХІІІ ст.
  • Забіг розпочнеться із серця міста – Майдану Незалежності, перші пам’ятки архітектури, які зустрінуть на своєму шляху учасники забігу - Костел св. Анни (1802 р.) та Костел св. Єлизавети (Реформаторський храм XIII-XIV ст, побудований у стилі провінційної готики).
  • Підготовлені дистанції для кожного, не залежно від віку чи фізичної підготовки.
  • Кожен учасник основних дистанцій (напівмарафон та естафети) отримає: медаль фінішера, незабутню підтримку на трасі, стартовий номер учасника, електронний чіп для реєстрації результату, роздягальні та камери схову, пункти гідратації та харчування: 5 км, 10 км, 15 км, гід учасника, вода, спеціальні пропозиції від наших партнерів у стартовому і фінішному пакеті.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі у напівмарафоні.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ