SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Киев Евро Марафон 2022

Kyiv Euro Marathon: 08.05.2022

Організатор: Top Runners
Час старту: 9:00
Місто: Київ
Де: вул. Саксаганського 2/42, паркувальний майданчик, Північний вихід з НСК «Олімпійський», станція метро «Палац Спорту»
Дистанції: 42,195 км, 21,097 км, 10 км, 5 км, марафонська естафета, скандинавська ходьба 21,097, 10 і 5 км

Правила змагань KYIV EURO MARATHON

  • До участі в забігу на марафонську дистанцію (42К), в марафонській командній естафеті та в напівмарафоні (21К) допускаються всі бажаючі віком від 18 років і старше, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даному забігу.
  • До участі в забігу на дистанціях 10К і 5К допускаються всі бажаючі віком від 16 років і старше, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даному забігу.
  • До участі в змаганнях по скандинавської ходьбі 21К і 10К допускаються всі бажаючі віком від 18 років, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даних змаганнях.
  • До участі в змаганнях по скандинавської ходьбі 5К допускаються всі бажаючі віком від 12 років, не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даних змаганнях.
  • Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 25.04.2021.
  • До участі в Заході допускаються тільки бігуни, які мають стартові номери учасника KYIV EURO MARATHON. Передача номера іншому учаснику заборонена.
  • Все зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя і здоров'я (Правило змагань IAAF № 51). Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі можливі ризики для власного здоров'я під час і після їх закінчення, бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань, про що підписується відповідна угода-відмова від претензій (надається при реєстрації і видачі стартових наборів).
  • Для учасників на дистанції 42.195 км і 21.097 км медична довідка про стан здоров'я учасника або страховка від нещасного випадку, яка покриває участь в спортивних змаганнях і зазначено вид спорту легка атлетика - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, але бажана.
  • Ім'я та прізвище учасника Заходи, зазначені при реєстрації, повинні обов'язково збігатися з документом, що посвідчує особу.
  • Піклуючись про безпеку учасників, Організатор має право НЕ ДОПУСТИТИ будь-якого учасника до змагань в будь-який час на свій розсуд без компенсації вартості участі на Захід.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ