SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Марафон у Дніпрі

Neftek Dnipro Marathon у Дніпрі: 17.09.2023

Організатор: Start Dnipro
Час старту: 07:30
місто: Дніпро
Де: арена старту/фінішу “Фестивальний причал”
Дистанції: 42.195 км, 21.097 км, 10 км, 5 км, дитячі забіги - 1 км, 400 м, 100 м

Правила марафону Neftek Dnipro Marathon

  • Цілі заходу: З метою популяризації спорту та активного способу життя. Частина зібраних коштів буде передана на потреби ЗСУ.
  • Коло траси пролягатиме Набережною Перемоги міста Дніпра. Відповідальність за підрахунок кіл кожний спортсмен бере на себе.
  • Переможець змагань визначається за кращим (найменшим) часом проходження траси. Фіксація результату буде здійснюватися електронною системою фіксації часу.
  • Для отримання стартового номеру необхідно мати документ, який засвідчує особу і роздрукований та заповнений лист-відмову від відповідальності, який автоматично був надісланий на електронну пошту спортсмена при реєстрації.
  • В стартовий пакет на марафонській дистанції входять: стартовий номер, булавки, пункти гідратації та харчування впродовж траси та на фініші, медаль фінішера на фініші, сувеніри від партнерів, камера схову, фото с заходу.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі в марафоні!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ