SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Oceanman у Києві

Заплив Oceanman Kyiv: 15.07.2023

Організатор: Oceanman Ukraine
Час старту: 08:00
Місто: Київ
Де: Пляж Наталка, Оболонська набережна
Дистанції: Full 10 км, Half 5 км, Sprint 2 км, Teams — естафета 3х500 м, Kids — 500 м для дітей 7–14 років, Charity 1 км — благодійний заплив

Правила змагань Міжнародного запливу Oceanman Kyiv

  • Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за стан свого здоров'я під час змагань.
  • Прийняти участь в змаганнях може будь-яка людина, який відповідає критеріям змагань, має страховку і підписану відмову від претензій.
  • Реєстраційний внесок, сплачений учасником змагання, не підлягає поверненню ні за яких обставин (в тому числі якщо учасник не може взяти участь в змаганні, завершити обрану дистанцію, не вкладається в установлений ліміт часу, якщо учасник дискваліфікований або змагання скасовані через форс-мажорних обставин і т. д.).
  • Оплачено реєстрація не може бути скасована, стартовий внесок не повертається.
  • Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку і оплатив стартовий внесок.
  • Рекомендуємо учасникам мати діючий поліс медичного страхування, що покриває витрати на лікування, в разі отримання травми під час старту.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ