SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Одесская сотка

Одеська сотка. 100 км за 24 години: 09.04.2022

Організатор: Одеська обласна федерація спортивного туризму
Час старту: 10:00
Місто: Одеса
Де: Алея Слави
Дистанції: 100 км, 15 км, 15 км скандинавська ходьба, Залізна людина - 100 км (вело) + 100 км (біг), естафета (2 людини по 50 км)

Правила змагань Одеської сотки

  • Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров'я і фізичну підготовку.
  • Згідно юридичними зобов'язаннями цих положень - організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров'я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки.
  • Разом з тим, організатори пішої сотки радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття - не брати участь в забігу.
  • На вимогу організаторів сотки головний лікар змагань і/або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров'я будь-якого учасника до старту, під час забігу, і після фінішу і, в разі необхідності, не допустити/зняти учасника з забігу.
  • Учасникам сотки оформляється групова страховка, яка є обов'язковою на час переходу і входить у вартість реєстрації.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ