SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Забіг патріотичний пульс

Забіг Патріотичний пульс: 03.12.2023

Організатор: Race Expert
Де: по всій Україні
Дистанції: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км, 3 км, 1 км, вільна

Правила забігу Патріотичний пульс

  • Забіг Race Expert Патріотичний пульс відбудеться у дистанційному форматі. Кожна людина з кожного куточку України буде бігти в різних містах, але об’єднана спільною ідеєю – допомога Україні.
  • Реєстрація доступна на сайті race.expert при виборі стартового пакета на головній сторінці. Після вибору стартового пакета потрібно заповнити анкету та здійснити онлайн оплату на сайті.
  • Оплачена реєстрація не може бути скасовувана, стартовий внесок не повертається.
  • Запрошуємо кожного з вас, незалежно від спортивного досвіду, віку та місця проживання, приєднатися до останнього забігу сезону 2023 разом з тисячами інших учасників! Нехай цей завершальний забіг сезону стане початком для ваших нових досягнень. Відчуйте ритм серця України разом з нами.
  • Кожен учасник забігу отримує: дизайнерську медаль, персональний номер для забігу, сертифікат на знижку в інтернет-магазині спортивного харчування, приємні смаколики від партнерів.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі в онлайн забігу!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ