SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Карпатський трейл по краю весни

Трейл По краю весни: 22.04.2023 – 23.04.2023

Організатор: TURE
Час старту: 11:00
Місто: Дземброня, Івано-Франківська область
Де: кемп "Білий Слон"
Дистанції: 32-36 км - ПОБАЧИТИ ЧОРНОГОРУ, набір висоти 1898 м
25 км - ПОБАЧИТИ ЧОРНОГОРУ LIGHT, набір висоти 1105 м
5.5 км - ВЕРТИКАЛЬНИЙ КІЛОМЕТР, набір висоти 1070 м

Правила змагань Трейл По краю весни

  • Переможець визначається за найменшим часом проходження траси.
  • За належної кількості учасників (не менше п'яти осіб у кожній категорії) відбуватиметься окремий залік для чоловіків та жінок у таких вікових групах: до 40 років та понад 40 років.
  • Сплачений оргзбір не повертається незалежно від причин, крім скасування заходу з вини організаторів та з причини хвороби учасника, за наявності довідки лікаря, пред'явленої до початку заходу.
  • Організатор заходу не несе відповідальності за будь-які збитки (втрати або пошкодження особистих речей), які учасник змагань зазнав під час проведення змагань та інші збитки, завдані під час змагань учасниками або глядачами змагань.
  • На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ. У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів мобільним телефоном про своє місце перебування.
  • Страхування не входить у стартовий пакет. Зважаючи на екстремальний формат змагання, рекомендуємо не легковажити і подбати про страхування самостійно!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ