SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Забіг Разом до перемоги

Марафон Разом до перемоги ІІІ: 18.09.2022

Організатор: Start Dnipro
Час старту: 07:30
Де: Дніпро
Дистанції: 42.195 км, 21.097 км, 10 км, 5 км

Правила марафону Разом до перемоги ІІІ

  • Змагання проводяться з метою збирання коштів у «Фонд Оборони Країни», з подальшим придбанням необхідного для ЗСУ обладнання та/або екіпірування. Наша мета 300 тис грн, на даний момент зібрано та передано 90 тис грн. Також з метою популяризації спорту та активного способу життя.
  • Коло траси становить 10 км, пролягає в межах міста. Відповідальність за підрахунок кіл кожний спортсмен бере на себе. Подробиці будуть оголошені напередодні старту.
  • Переможець змагань визначається за кращим (найменшим) часом проходження траси. Фіксація результату буде здійснюватися за допомогою електронного чипу.
  • Учасники та вболівальники мають змогу придбати футболку серії змагань «Разом до Перемоги» (бренд Mizuno).
  • Для отримання стартового номеру необхідно мати документ, який засвідчує особу і роздрукований та заповнений лист-відмову від відповідальності, який автоматично був надісланий на електронну пошту спортсмена при реєстрації.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі в марафоні!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ