SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Ред Стоунс Трейл 2022

Red Stones Trail: 30.04.2022

Організатор: Ukrainian Bike Family (UBF RUN)
Час старту: 10:00
Місто: Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Де: Артем-1. Деконська петля
Дистанції: 42 км, 28 км, 14 км, 4 км, 2 км
Страхування: обов'язкове, замовити +38 (066) 468-81-51 Viber/Telegram

Правила змагань Red Stones Trail

  • Учасники змагань повинні заповнити анкету учасника під час реєстрації та підписати Угоду про звільнення організаторів від відповідальності на місці старту при отриманні стартового номера, або попередньо роздрукувавши перед стартом та здавши підписану угоду організаторам.
  • Організатори, партнери організатора та особи, пов'язані з проведенням та організацією забігу, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після проведення забігу.
  • Всі учасники забігу, а також близькі та далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників забігу, під час проведення змагання, а також після його проведення.
  • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я чи майна у зв'язку з участю у змаганнях. Учасники несуть персональну відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму життю, здоров'ю та майну, а також за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну третіх осіб, заподіяну внаслідок дій учасника.
  • Всі учасники беруть участь у змаганнях лише добровільно та за власною згодою.
  • Учасник повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон - ОБОВ'ЯЗКОВО.
  • Всі учасники, на дистанції 28 і 42 км, зобов'язані надати страховий поліс, який треба пред'явити при отриманні стартового номера.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ