SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Skimo гонки ДРАГОБРАТ Хат Рут

Skimo перегони ДРАГОБРАТ: 11.02.2022

Організатор: Твоя Пригода
Час старту: 10:00
Місто: Драгобрат, Закарпатська область
Де: гірський масив Свидовець
Формат гонки: триденний скітур похід
Склад команди: 2-4 учасники
Дистанції: День перший: станція Ясіня - ур. Драгобрат (11 км/900 м набору)
День другий: Ур. Драгобрат - Свидовецький хребет - ур. Драгобрат (20 км/1500 м набору)
День третій: Короткі перегони на вибування — підйом спуск з перепадом 50~100 м, потім скидаємо речі на транспорт вниз, а самі скітуримо і їдемо ур. Драгобрат - Близниці - Кваси (13 км/620 м набору/1400 м спуску)

Правила Skimo перегонів

  • У гонці беруть участь команди з 2-4 осіб віком від 18 років, здоров'я яких дозволяє їм переносити тривалі фізичні навантаження та які зареєструвалися та сплатили організацій внесок.
  • Розмір оргвнеску 400 грн з учасника. Оргвнесок забезпечує транспортування речей на та з Драгобрату, сувенір, призи переможцям та/або учасникам.
  • На місці змагань кожен учасник підписує розписку учасника, в якій підтверджує розуміння складності змагань та умов, в яких вони проходять, а також бере всю відповідальність на себе. Крім цього, відбувається перевірка обов'язкового спорядження та вміння відправити по телефону своїх координат.
  • Для участі в гонках кожна команда повинна мати GPS із треком змагань та термоз ємністю не менше 700 мл.
  • Страхування не входить у стартовий пакет. Враховуючи екстремальний формат змагання, рекомендуємо подбати про страхування самостійно та придбати спортивну страховку.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ