SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Сколе трейл в Карпатах

Гірський карпатський Сколе трейл: 11.05.2024

Організатор: ГО "Вело Сколе"
Час старту: 09:00
Місто: Сколе, Львівська область
Дистанції: 10 км "Корчанка", набір висоти - 750 м, контрольний час - 3.5 години
25 км "Гуральськими стежками", набір висоти - 1500 м, контрольний час - 7.5 годин
54 км "Тіні забутих предків", набір висоти - 3000 м, контрольний час - 13.5 годин

Правила змагань Сколе Трейл 2024

 • Всі отримані кошти з врахуванням організаторських витрат буде передано на потреби Збройних Сил України.
 • На всі дистанції (10 км, 25 км, 54 км) допускаються всі бажаючі віком від 18 років, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даних змаганнях. Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 11.05.2024.
 • До всіх дистанцій допускаються всі бажаючі незалежно від віку. Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час змагань і після їх закінчення, бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань, про що підписується відповідна Угода-відмова від претензій (надається під час видачі стартових наборів).
 • Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я.
 • Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються по певному організаторами маршрутом в режимі non-stop, і самостійно визначають свій темп руху, місце і тривалість свого відпочинку.
 • Маршрути дистанцій прокладені на місцевості по явних дорогах і стежках і будуть промарковані мітками - прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою або кольоровими картонними квадратами на деревах, каменях і інших об'єктах. Додатково, світловідбиваючими мітками будуть замарковані ділянки етапів, потенційно припадають на темну пору доби.
 • Заборонено користуватися будь-якими додатковими засобами пересування.
 • Для контролю проходження учасниками траси встановлені суддівські контрольні пункти (КП).
 • На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПП), на яких учасники матимуть легка їжа і напої.
 • Час функціонування таких КП буде обмежена рамками контрольного часу.
 • При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву,відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань.
 • Рекомендуємо напередодні змагань пройти медичне обстеження і оформити спортивну страховку.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ