SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Забіг Об'єднані сміливістю

Об’єднані сміливістю: 11.02.2023 – 12.03.2023

Організатор: Run Ukraine
Де: по всій Україні та світу
Дистанції: 42 км, 21 км, 10 км, команда 1+1, вільна дистанція

Правила змагань Об’єднані сміливістю

  • На дистанціях 42 км та 21 км до участі допускаються учасники віком від 18 років. Вік учасника визначається згідно Правил змагань ГО “Бігова Україна”. Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров'я, щодо проведення змагання та підписують відповідну заяву.
  • Об’єднані сміливістю: Новий дім – благодійний онлайн-забіг, що має на меті збір коштів для ініціативи Олександра Усика. На свій День Народження український боксер відкрив збір коштів на відновлення багатоквартирного будинку в Ірпені.
  • Об’єднані сміливістю: Армія дронів – благодійний онлайн-забіг, що має на менті збір коштів для Армії Дронів від Марка Гемілла. Марк, що виконав роль Люка Скайвокера у комічному епосі «Зоряні Війни», збирає кошти на 10 дронів-розвідників RQ‑35 Heidrun.
  • Об’єднані сміливістю: Рятуємо життя – благодійний онлайн-забіг, що має на менті збір коштів на машини швидкої допомоги для UNITED24 та Uber. Ініціатива має на меті зібрати $1 000 000, які Uber подвоїть, аби закупити авто для медиків.
  • Завдяки онлайн-формату, взяти участь можна з будь-якого куточку України та світу.
  • Стартовий внесок включає: електронний стартовий номер учасника з іменем, залізна медаль учасника (медаль надсилається протягом місяця після дати забігу) лише для варіанту “з залізною медаллю”, електронна медаль учасника (медаль надсилається після забігу) лише для варіанту “з електронною медаллю”, доставка медалей Новою Поштою по Україні, диплом учасника в особистому кабінеті.
  • Рекомендуємо оформити страховку від нещасного випадку, що покриває участь у спортивних змаганнях.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ