SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Strong Race

Strong Race: 16.04.2022 в Виноградів

Організатор: STRONG RACE
Час старту: 8:30
Місто: Урочище Виннички, Виноградів, Закарпатська область
Де: Площа Миру, 4
Дистанції: Аматори 3км + та 12+ перешкод, Аматори 7км+ та 15+ перешкод, Проф 10км+ та 20+ перешкод, Командний 7+км та 20 перешкод

Правила змагань STRONG RACE

  • Організатор докладає максимальних зусиль для забезпечення безпеки спортівнорозважального заходи.
  • Організатор забезпечує базову медичну допомогу під час забігу. Медичне обслуговування в процесі заходу здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор. (Чергові бригади Швидкої медичної допомоги та бригада МНС).
  • У разі виникнення загрози життю та здоров'ю Учасник зобов'язаний звернутися за допомогою до чергового лікаря, судді, волонтера, або іншим учасників Змагань. Необхідно залишатися на місці до надання першої медичної допомоги.
  • Завдяки унікальній трасі забігів, треба підготуватися до можливих подряпин, осколків і травм, викликаних спробами подолати дистанцію і перешкоди, встановлені на трасі.
  • Учасники несуть персональну відповідальність за дотримання правил техніки безпеки в рамках проходження перешкод/виконання завдань. Учасник бере на себе відповідальність за безпеку і стан свого здоров'я.
  • Учасник підтверджує, що стан свого здоров'я перевіряв регулярно, фізично здатний до участі в змаганнях і не має ніяких протипоказань.
  • Організатор залишає за собою право зняти з дистанції учасника, який на його думку потребує негайної медичної допомоги або будь-який інший необхідної допомоги.
  • Організатор залишає за собою право позбавити учасника права брати участь в забігу після: вживання алкоголю і/або наркотиків; неспортивної поведінки, такий як суперечки, глузування, образи чи фізична насильства по відношенню до будь-якого; невідповідного виду, наприклад, використання взуття з металевими шипами і одягу, пристроїв які можуть травмувати інших учасників тощо. Стартовий внесок в такому випадку не повертається.
  • Кожен Учасник застрахований страховою компанією - партнером спортивно-розважального заходу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ