Триатлон онлайн

Triathlon Ukraine Online: 30.05.2022 – 19.06.2022

Організатор: Triathlon Ukraine
Де: Україна та весь світ
Дистанції: кожен учасник долає (пливе, їде на велосипеді, біжить) максимальну кількість кілометрів (індивідуально, команда)

Правила змагань Triathlon Support Ukraine online

  • Реєстрація триває з 18 до 29 травня. Змагання проводяться у період з 30 травня до 19 червня 2022 року.
  • Індивідуальні учасники мають виконувати тренування та надсилати результати в усіх трьох дисциплінах протягом періоду змагань. У кожній змагальній дисципліні (плавання, вело та біг) складатиметься рейтинг учасників. А на основі дисциплінарних рейтингів буде складено загальний індивідуальний рейтинг змагань.
  • Команди можуть складатися з 2-х або 3-х учасників (чоловіків та/або жінок). У команді кожен з учасників має обрати дисципліну (плавання, вело або біг) та надавати свої результати лише у цій визначеній дисципліні. Результатом в командному заліку є сума офіційних результатів по дисциплінах усіх (двох або трьох) членів команди.
  • Учасник може одночасно брати участь і у командних, і в індивідуальних змаганнях, при цьому тренування можуть дублюватись.
  • Triathlon Support Ukraine online — челлендж, де всі учасники мають загальну важливу ціль — усім разом в сумі подолати символічні дистанції: проплисти 1355 км — це загальна довжина морського кордону України (Чорним морем 1056,5 км, Азовським морем 249,5 км та 49 км Керченською протокою), проїхати на велосипеді 20069,4 км — загальна протяжність автомобільних доріг України державного значення, пробігти 5638 км — протяжність сухопутного кордону України.
  • Стартовий пакет видається при наявності ліцензії тріатлет або при наявності страховки.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримайте афішу Фартлек, оформивши спортивну страховку на 1 рік для участі у різноманітних змаганнях з бігу, вело, плавання, трейлам, триатлону, спортивному орієнтуванню, мультигонках, акватлону, дуатлону, ультрамарафонах, захистивши себе від травм на змаганнях, побуті. Ціна спортивної страховки – 245 грн. на 1 рік.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ