SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Триатлон в Україні онлайн

Triathlon Ukraine Online: 18.07.2022 – 07.08.2022

Організатор: Triathlon Ukraine
Де: Україна та весь світ
Дистанції: кожен учасник долає (пливе, їде на велосипеді, біжить) максимальну кількість кілометрів (індивідуально, команда)

Правила змагань Triathlon Support Ukraine online

  • Реєстрація триває з 5 по 24 липня. Змагання проводяться у період з 18 липня по 7 серпня 2022 року.
  • Індивідуальні учасники мають виконувати тренування та надсилати результати в усіх трьох дисциплінах протягом періоду змагань. У кожній змагальній дисципліні (плавання, вело та біг) складатиметься рейтинг учасників. А на основі дисциплінарних рейтингів буде складено загальний індивідуальний рейтинг змагань.
  • Команди можуть складатися з 2-х або 3-х учасників (чоловіків та/або жінок). У команді кожен з учасників має обрати дисципліну (плавання, вело або біг) та надавати свої результати лише у цій визначеній дисципліні. Результатом в командному заліку є сума офіційних результатів по дисциплінах усіх (двох або трьох) членів команди.
  • Учасник може одночасно брати участь і у командних, і в індивідуальних змаганнях, при цьому тренування можуть дублюватись.
  • Triathlon Support Ukraine online — челлендж, де всі учасники мають загальну важливу ціль — усім разом в сумі подолати символічні дистанції: проплисти 1355 км — це загальна довжина морського кордону України (Чорним морем 1056,5 км, Азовським морем 249,5 км та 49 км Керченською протокою), проїхати на велосипеді 20069,4 км — загальна протяжність автомобільних доріг України державного значення, пробігти 5638 км — протяжність сухопутного кордону України.
  • Стартовий пакет видається при наявності ліцензії тріатлет або при наявності страховки.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ