SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Велосотка Белая Церковь

Велосотка в Біла Церква: 05.06.2022

Організатор: ГО БЦ Туристична
Час старту: 9:00
Місто: Біла Церква, Київська область
Де: вул. Ярослава Мудрого, 15 (Міськрада хол)
Дистанції: Шосе 100 км, МТБ 100 км

Правила змагань Велосотка Біла Церква

  • Забороняється участь в гонках учасникам без шолома і без номера.
  • До старту не допускаються учасники, які на кермі велосипеда мають насадки (ріжки) для роздільних стартів. Також забороняється використання трекових каплевидних шоломів без вентиляційних отворів (аеродинамічні шоломи для роздільних стартів). Велосипед повинен бути з справними гальмами.
  • Заборонено підвозити тих, хто тимчасово зійшов з дистанції, машинами супроводу.
  • Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров'я і фізичну підготовку.
  • Згідно юридичними зобов'язаннями організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров'я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки.
  • Разом з тим, організатори веломарафону рекомендують всім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття - не брати участь в змаганнях. Протягом веломарафону також можливість знятися з дистанції і дістатися до фінішу з велосипедом в спеціальному фургоні, який надають організатори.
  • На вимогу організаторів веломарафону головний лікар змагань і / або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров'я будь-якого учасника до старту, під час гонки і після фінішу і, в разі необхідності, не допустити / зняти учасника з гонки.
  • Поліс медичного страхування для всіх учасників змагань є обов'язковим.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ