SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Київська вело сотка 2023

Велоперегони Київська сотка: 03.09.2023

Організатор: Івент-агенція СПОРТИВНІ ТА КУЛЬТУРНІ ІНІЦІАТИВИ
Час старту: 08:30
Місто: Київ
Дистанції: 100 км, 50 км
Страховка: обов'язкова!

Правила змагань Київська велосотка

  • Забороняється участь у перегонах учасникам без шолома та без номеру.
  • До старту не допускаються учасники, які на кермі велосипеду мають насадки (ріжки) для роздільних стартів. Також забороняється використання трекових каплеподібних шоломів без вентиляційних отворів (аеродинамічні шоломи для роздільних стартів). Велосипед повинен бути зі справними гальмами.
  • Заборонено підвозити тих, хто тимчасово зійшов з дистанції, машинами супроводу.
  • Вікова група основного пробігу формується згідно правил UCI – по року народження учасника.
  • Кожен учасник отримує спеціальні номери, які мають бути відкритими. Учасникам забороняється закривати номери повністю, або частково, передавати третім особам, порушувати правила положень та загальноприйняті правила спортивної поведінки.
  • Будь ласка, зафіксуйте стартовий номер з чіпом на кермо велосипеда (горизонтально!) за допомогою кріплень. Номер повинен бути розміщений на кермі так, щоб його було добре видно. Просимо вас звернути увагу на необхідність надійної фіксації, щоб стартовий номер залишався на місці до кінця змагання.
  • Дорожній рух в межах міста буде тимчасово частково перекрито службами ДАІ за 15 хвилин до старту першого автомобілю супроводу на чолі колони. Рух також буде обмежено службами ДАІ на ключових розв’язках протягом усієї дистанції. На ключових поворотах передбачені маршали у спеціальних розпізнавальних жилетах та дорожня розмітка.
  • Рекомендуємо оформити поліс медичного страхування всім учасникам змагань.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ