SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Одесская велосотка 2021

Одеська велосотка: 09.04.2022

Організатор: Змагання проводяться за підтримки Одеської міської державної адміністрації та Одеської обласної державної адміністрації.
Час старту: 10:00
Місто: Одеса
Де: Алея Слави
Дистанція: 100 км

Правила змагань Одеська Велосотка

  • Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров'я і фізичну підготовку.
  • Згідно юридичними зобов'язаннями цих положень - організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров'я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки.
  • Разом з тим, організатори велогонки-велораллі-велопробігу радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття - не брати участь у велогонці. Протягом велогонки також є можливість знятися з дистанції і дістатися до фінішу з велосипедом в спеціальному фургоні, який надають організатори.
  • На вимогу організаторів велогонки головний лікар змагань і/або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров'я будь-якого учасника до старту, під час гонки, і після фінішу і, в разі необхідності, не допустити/зняти учасника з гонки.
  • Поліс медичного страхування для всіх учасників змагань є обов'язковим.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ