SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Вет Хиллс 2022

Wet Hills: 19.11.2022 у Холодному Яру

Організатор: Ukrainian Trail League
Час старту: 11:00
Місто: с. Мельники, Черкаська область
Де: на території Холодного Яру
Дистанції: Wet Hills 48 км — і яри, і кручі буде видно, а ще буде чути, як реве базовий табір, зустрічаючи на фініші кожного, хто бере від життя максимум
Wet Hills Medium 26 км — хтось скаже “компроміс”, а хтось скаже “якраз”: ця дистанція для тих, хто вже “виріс” з коротких дистанцій, а на довгу ранувато. Чудова траса з горбами — як ви любите
Wet Hills Short 11 км — експрес-знайомство із Холодним Яром та його принадами. Вам точно захочеться повторити!

Правила змагань Wet Hills

  • При отриманні стартового пакета спортсмен повинен мати при собі Угоду про звільнення від відповідальності з власним підписом та документ, що посвідчує особу.
  • Підписом у Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди та регламенту.
  • На момент старту учаснику має виповнитися 18 років.
  • Будь-яке своє сміття від продуктів та спорядження учасник зобов'язується нести до фінішу та належним чином його утилізувати. Умисна або випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.
  • Реєструючись на забіг учасник цим підтверджує свою згоду з договором публічної оферти. Учасники не заперечують, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, дата народження та стать) будуть публічно оприлюднені у списках учасників та в протоколах з результатами, а фото та відеоматеріали з їхніми зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про фестиваль у будь-яких ЗМІ. .
  • Участь у будь-якому із забігів фестивалю пов'язана з ризиком отримання травми різного ступеня тяжкості, від найлегших до таких, що призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасники беруть на себе і зобов'язуються при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій одразу ж припиняти участь у забігу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ