SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Beskydy Trail у Сколе

Трейловий забіг Beskydy Trail: 24.08.2024

Організатор: Ліга Доброго Бігу
Час старту: 08:00
Місто: Сколе, Львівська обл. або онлайн
Де: урочище Павлів Потік (Озеро)
Дистанції: 30 км, 16 км, 6.5 км, діти - 200/500 м, онлайн - будь-яка дистанція

Правила трейлу Beskydy Trail

 • Весь прибуток ми передаємо на ЗСУ (фонд Повернись живим).
 • Склад стартового пакета офлайн дистанцій: унікальна медаль з нержавіючої сталі, забезпечення електронною системою хронометражу, фото від декількох фотографів на дистанції, їжа та напої на КП/фініші, подарунки від наших партнерів у стартовому пакеті та розіграші призів серед учасників, кубки та призи переможцям, незабутні враження та спогади.
 • Склад стартового пакета офлайн дистанцій: унікальна медаль з нержавіючої сталі, забезпечення електронною системою хронометражу, фото від декількох фотографів на дистанціях, їжа та напої на КП/фініші, подарунки від наших партнерів у стартовому пакеті та розіграші призів серед учасників, кубки та призи переможцям, незабутні враження та спогади.
 • Склад стартового пакета онлайн: унікальна медаль з нержавіючої сталі, стартовий номер учасника.
 • Кожен учасник добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров'я під час і після їх закінчення.
 • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію змагань.
 • Організатор заходу не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник змагань поніс до, під час та після проведення заходу.
 • Організатор заходу не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника змагань після проведення змагань.
 • Організатор заходу не несе відповідальності за будь-які збитки (втрату або пошкодження особистих речей), які учасник змагань поніс під час проведення змагань та іншу шкоду, завдану під час змагань учасниками або глядачами змагань.
 • У разі виникненню травм, або інших форс-мажорів, учасник негайно зобов’язаний повідомити організаторів змагань за допомогою мобільного телефону на номер організаторів, який учасник отримає на старті під час брифінгу, також він буде вивішений на дошці оголошень.
 • Участь у заході пов’язана з ризиком отримання травм різного ступеню тяжкості, від самих легких, до таких, що призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасники приймають на себе і зобов’язуюсь при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій одразу ж припиняти участь в забігу.
 • Усі учасники на маршруті пов'язані правилами «чесної гри» та абсолютною забороною на втручання в маркування маршруту і руйнування природи.
 • Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.
 • Якщо учаснику необхідно припинити змагання через травму або стан здоров’я, учасник повинен негайно повідомити організатору свій стартовий номер та своє розташування за телефоном, що оголошений організаторами, як екстрений.
 • Організатор залишає за собою право відміняти або змінювати дистанції забігів через несприятливі природні катаклізми, такі як торнадо, землетруси, лісові пожежі, грози та блискавки, а також інші надзвичайні ситуації в регіоні проведення заходу, як то війна, терористичні акти, пандемії і будь-які інші події, що несуть загрозу безпеці учасників. В подібних випадках сума реєстраційного внеску та будь-яких інших витрат на участь у фестивалі учасникам не компенсується.
 • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі у трейлі!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ