SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Забіг Race до мрії

Забіг Race до мрії: 01.01.2024

Організатор: Race Expert
Де: по всій Україні
Дистанції: 42 км, 21 км, 10 км, 5 км, 3 км, 1 км, вільна

Правила забігу Race до мрії

  • Забіг Race Expert Race до мрії відбудеться у дистанційному форматі. Кожна людина з кожного куточку України буде бігти в різних містах, але об’єднана спільною ідеєю – допомога Україні.
  • Реєстрація доступна на сайті race.expert при виборі стартового пакета на головній сторінці. Після вибору стартового пакета потрібно заповнити анкету та здійснити онлайн оплату на сайті.
  • Оплачена реєстрація не може бути скасовувана, стартовий внесок не повертається.
  • Медаль у вигляді патріотичного годинника символізує цінність кожної миті на шляху до здійснення бажань та віру у найкраще майбутнє для українського народу. Цей годинник поділений на 12 кластерів, кожен з яких відображає певний місяць 2024 року. Стрілки годинника рухомі! Тож ви зможете просувати їх вперед, відраховуючи свої спортивні досягнення щомісяця.
  • Кожен учасник забігу отримує: дизайнерську медаль, персональний номер для забігу, сертифікат на знижку в інтернет-магазині спортивного харчування, приємні смаколики від партнерів.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі в онлайн забігу!

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ