SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Дуатлон Кубок Киева

Дуатлон Кубок Києва: 16.05.2021

Організатор: Triathlon Ukraine, Run Ukraine і Sapik Team
Час старту: 7:00
Місто: Київ
Де: Русанівський бульвар 1
Дистанції: Індивідуальний дуатлон (біг 5 км + вело 20 км + біг 2.5 км), Hoka забіг 10 км, Командний дуатлон 4 х (біг 5 км + вело 20 км + біг 2.5 км), Естафета дуатлон (біг 5 км + вело 20 км + біг 2.5 км), Дитячі забіги 300/500/1000 метрів

Правила змагань Дуатлон Кубок Києва

  • Допуск учасників до Змагання здійснюється при наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника: роздрукований і підписаний стартовий лист (стартовий лист доступний в особистому кабінеті або в поштовій скриньці після успішної оплати), посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх учасників), документ, що дає право учаснику на безкоштовну участь в Гонці або на отримання пільги на оплату стартового внеску.
  • Все зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя і здоров'я під час проведення Змагання і підписують відповідну заяву.
  • У разі відсутності посвідчення особи стартовий номер і пакет учасника не видається.
  • До участі допускаються учасники віком від 18 років. Вік учасника визначається згідно з Правилами змагань ГО "Бігова Україна"
  • До стартового пакету входить страховка від нещасного випадку, яка покриває участь в спортивних змаганнях в день старту.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ