SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Полмарафон в Ужгороде

Uzhhorod Sakura Half Marathon: 18.04.2021

Організатор: ГО Ужгородський біговій клуб
Час старту: 9:00
Місто: Ужгород
Дистанції: 21.097 км, 10 км, естафета 4 * ~ 5km

Правила змагань Uzhhorod Sakura Half Marathon

  • Організатор залишає за собою право скасувати Змагання (до або під час проведення) через форс-мажорних обставин.
  • Жодне рішення організаторів змагань не підлягає розгляду в судовому провадженні. Кожен учасник Змагань добровільно бере участь у Змаганнях, визнаючи всі можливі ризики для власного здоров'я під час і після їх закінчення. Кожен учасник Змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію Змагань.
  • Учасникам Змагань (зареєстрованим на дистанцію 21,097 км) необхідно мати медичну довідку або медичну страховку (за бажанням) на час проведення Змагань. Громадяни іноземних держав зобов'язані надати медичну страховку, яка покриває участь в спортивних змаганнях.
  • Кожен учасник Змагань своєю участю в змаганнях і особистим підписом стартового листа підтверджує, що він ознайомився з усією інформацією про Змагання, наданої Організатором Змагань, зрозумів і погодився з усіма правилами проведення заходу, порушення яких може привести в крайньому випадку до його дискваліфікації.
  • Організатор Змагань не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник Змагань отримав під час і після заходу.
  • Організатор Змагань не несе відповідальності за будь-які збитки (втрати або пошкодження особистих речей), які учасник Змагань отримав під час проведення заходу.
  • Організатор Змагань не несе відповідальності за будь-які збитки, пошкодження або іншу шкоду, заподіяну під час Змагань учасниками або глядачами заходу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ