Полмарафон в Ужгороде

Uzhhorod Sakura Half Marathon: 18.04.2021

Організатор: ГО Ужгородський біговій клуб
Час старту: 9:00
Місто: Ужгород
Дистанції: 21.097 км, 10 км, естафета 4 * ~ 5km

Правила змагань Uzhhorod Sakura Half Marathon

  • Організатор залишає за собою право скасувати Змагання (до або під час проведення) через форс-мажорних обставин.
  • Жодне рішення організаторів змагань не підлягає розгляду в судовому провадженні. Кожен учасник Змагань добровільно бере участь у Змаганнях, визнаючи всі можливі ризики для власного здоров'я під час і після їх закінчення. Кожен учасник Змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію Змагань.
  • Учасникам Змагань (зареєстрованим на дистанцію 21,097 км) необхідно мати медичну довідку або медичну страховку (за бажанням) на час проведення Змагань. Громадяни іноземних держав зобов'язані надати медичну страховку, яка покриває участь в спортивних змаганнях.
  • Кожен учасник Змагань своєю участю в змаганнях і особистим підписом стартового листа підтверджує, що він ознайомився з усією інформацією про Змагання, наданої Організатором Змагань, зрозумів і погодився з усіма правилами проведення заходу, порушення яких може привести в крайньому випадку до його дискваліфікації.
  • Організатор Змагань не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник Змагань отримав під час і після заходу.
  • Організатор Змагань не несе відповідальності за будь-які збитки (втрати або пошкодження особистих речей), які учасник Змагань отримав під час проведення заходу.
  • Організатор Змагань не несе відповідальності за будь-які збитки, пошкодження або іншу шкоду, заподіяну під час Змагань учасниками або глядачами заходу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримайте афішу Фартлек, оформивши спортивну страховку на 1 рік для участі у різноманітних змаганнях з бігу, вело, плавання, трейлам, триатлону, спортивному орієнтуванню, мультигонках, акватлону, дуатлону, ультрамарафонах, захистивши себе від травм на змаганнях, побуті. Ціна спортивної страховки – 245 грн. на 1 рік.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ