SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Дика гонка Літо 2024

Дика Гонка Літо: 13.07.2024

Організатор: DYKA GONKA
Час старту: 10:00
Місто: Витачів, Київська область
Дистанції: 5 км PRO та 5 км FUN
ДИКА ПАРА та КОМАНДА
Дикий TRAIL 9 км
ДИКЕ КОЛО
Нічний забіг
Он-лайн
Промокод на знижку -10%: fartlekDG22410

Правила змагань DYKA GONKA Літо

  • Що буде на гонці: неповторні краєвиди, треки та маршрути, НОВІ, ОНОВЛЕНІ І ЩЕ БІЛЬШ ДИКІ перешкоди! Як завжди, заряджені унікальні нагороди ручної роботи від ДИКОГО ОРГА. ЩИРА, ДИКА, УНІКАЛЬНА АТМОСФЕРА ДИКОЇ РОДИНИ. Нові виклики і сюрпризи для вас на дистанції DYKAGONKA! Унікальні дистанції, які ми робимо раз на рік – Дике Коло та Нічний Забіг, окрема дистанція для Трейлу 9 км+.
  • Кожен Учасник Змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію. Про що при перевірці документів, дає розписку «Відмова учасника від відповідальності» Організатору. Учасник, що не надав розписку, до участі в спортивно-розважальному заході не допускається.
  • Організатор не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, яких Учасник зазнав під час Змагань.
  • Організатор не несе відповідальності за погіршення фізичного стану Учасника після проведення спортивно-розважального заходу, тощо.
  • На спортивно-розважальному заході «DYKA GONKA» присутній медичний персонал, який у разі звернення Учасника надасть йому першу необхідну медичну допомогу.
  • Головний суддя спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA» може зажадати від Учасника довідку про стан здоров'я, в разі відсутності довідки Учасник може бути не допущений до старту.
  • Оплачуючи стартовий внесок, Учасник отримує: стартовий номер (пишеться на щоці), пам'ятну медаль фінішера (за умови подолання дистанції), електронний чіп для реєстрації результату (у тимчасове користування. Тільки для дорослих учасників), онлайн результати (Тільки для дорослих учасників), паркування, доступ до роздягальні і камери схову, душ і туалет, першу медичну допомогу, безкоштовні професійні фото, питну воду на фініші і на дистанції, безкоштовні відкриті спортивні тренування.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку для участі у забігу з перешкодами.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ