SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Айс Трейл 2022

Ice Trail: 17.12.2022 у селищі Верещиця

Організатор: Ukrainian Trail League
Час старту: 09:30
Місто: с. Верещиця, Львівська область
Де: на території Яворівського національного природного парку
Дистанції: Ice Trail 50 км – на всі гроші, як кажуть у трейл-колах.
Ice Trail Medium 25 км – щоб і місцевість подивитися, і себе на КП показати.
Ice Trail Short 10 км - швидкісна траса без піт-стопів для тих, хто з трейлом на ти, і одночасно ідеальна дистанція для тих, хто хоче спробувати біг взимку.

Правила змагань Ice Trail

  • При отриманні стартового пакета спортсмен повинен мати при собі Угоду про звільнення від відповідальності з власним підписом та документ, що посвідчує особу.
  • Підписом у Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди та регламенту.
  • На момент старту учаснику має виповнитися 18 років.
  • Будь-яке своє сміття від продуктів та спорядження учасник зобов'язується нести до фінішу та належним чином його утилізувати. Умисна чи випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.
  • Реєструючись на забіг учасник цим підтверджує свою згоду з договором публічної оферти. Учасники не заперечують, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, дата народження та стать) будуть публічно оприлюднені у списках учасників та у протоколах з результатами, а фото та відеоматеріали з їхніми зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про фестиваль у будь-яких ЗМІ. .
  • Участь у будь-якому із забігів фестивалю пов'язана з ризиком отримання травми різного ступеня тяжкості, від найлегших до таких, що призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасники беруть на себе і зобов'язуються при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій одразу ж припиняти участь у забігу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ