SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Дика Гонка Зима

Дика Гонка Зима: 12.02.2022

Організатор: DYKA GONKA
Час старту: 10:00
Місто: Київ
Де: Національний музей народної архітектури та побуту України
Дистанції: 5 км OPEN та PRO – 20+ перешкод
5 км КОМАНДА та ПАРА
ДИКА МИЛЯ – 15+ перешкод

Правила змагань DYKA GONKA Зима

  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан та здатність завершити обрану дистанцію. Під час перевірки документів учасник надає розписку «Відмова учасника від відповідальності» Організатору. Учасник, який не надав розписки, до участі у спортивно-розважальному заході не допускається.
  • Організатор не несе відповідальності за фізичні травми, пошкодження, погіршення фізичного стану, які учасник отримав під час Змагань.
  • Організатор не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника після проведення спортивно-розважального заходу тощо
  • На спортивно-розважальному заході «DYKA GONKA» є лікар, який у разі звернення учасника надасть йому першу необхідну медичну допомогу.
  • Головний суддя спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA» може вимагати від Учасника довідки про стан здоров'я, у разі відсутності довідки Учасника може бути не допущено до старту.
  • Громадяни іноземних держав зобов'язані надати медичне страхування, яке діє на території України та покриває участь у спортивно-розважальних заходах на дату проведення спортивно-розважального заходу «DYKA GONKA».
  • Допуск учасників до спортивно-розважального заходу здійснюється за наявності документів, що надаються при видачі стартового пакету: Роздрукований або завантажений у смартфон ваучер (ваучер доступний у особистому кабінеті або в поштовій скриньці після успішної оплати), документ, що засвідчує особу (паспорт, права водія, студентський квиток, свідоцтво про народження) та підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх Учасників).
  • У разі відсутності посвідчення особи стартовий номер та пакет учасника не видаються.
  • Кожен Учасник застрахований страховою компанією - партнером спортивно-розважального заходу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ