SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Irshava Half Marathon

Irshava Half Marathon: 10.04.2022

Організатор: ГО «Іршава - біговий клуб»
Час старту: 11:00
Місто: Іршава, Закарпатська область
Де: площа Народна (центральна площа міста)
Дистанції: 21.1 км, 10 км, естафета 2 по 5.1 км, благодійний забіг 1 км, дитячий забіг 400/200 м

Правила напівмарафону Irshava Half Marathon

  • Кожен учасник змагань своєю участю у змаганнях та особистим підписом у стартовому аркуші (для учасників змагань віком 14 років та молодше підпис здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи: тренер, викладач тощо) підтверджує, що він ознайомився з усім інформацією про змагання, надану організатором змагань, зрозумів та погодився з усіма правилами проведення заходу, порушення яких може призвести у крайньому випадку до його дискваліфікації.
  • Кожен учасник змагань бере участь у змаганнях, визнаючи всі можливі небезпеки для власного здоров'я під час і після їх закінчення.
  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан та здатність завершити вибрану дистанцію змагань
  • Організатор змагань не несе відповідальності за фізичні травми, пошкодження, погіршення фізичного стану, які учасник змагань зазнав під час проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника змагань після проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за будь-які збитки (втрату чи пошкодження особистих речей), які учасник змагань зазнав під час проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за будь-які збитки, пошкодження або інші збитки, завдані під час змагань учасниками чи глядачами змагань.
  • Учасникам змагань (зареєстрованим на 21 км) рекомендуємо мати медичну довідку та медичну страховку (за бажанням) на час проведення змагань.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ