SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Трейл GTR OSTBAHN

Трейл GTR Trail Ostbahn: 15.05.2022

Організатор: ГО СПЦ "Каменяр"
Час старту: 10:00
Місто: с. Палагичі, Івано-Франківська область
Де: Клубівське кільце
Дистанції: 20 км, 9.5 км, 3 км, 500 м діти

Правила змагань GTR Trail Ostbahn

  • Допуск учасників трейлу відбувається за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника: підписана особисто угода, посвідчення особи, що підтверджує вік учасника, документ, що дає право учаснику на пільгову участь у трейлі, всі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров'я, проведення змагання та підписують відповідну заяву.
  • Забезпечення безпеки та підготовка місць проведення трейлу здійснюється організаторами змагань із залученням відповідних органів державної влади.
  • Організатори та партнери не несуть відповідальності за фізичні травми, пошкодження, матеріальні та нематеріальні збитки, які учасник зазнав до, під час або після проведення змагань.
  • Трейл проводиться за будь-яких погодних умов, крім форс-мажорних обставин.
  • Вік учасника визначається на дату проведення трейлу на підставі наданих документів.
  • Страхування не входить у стартовий пакет. Рекомендуємо подбати про страхування самостійно та придбати спортивну страховку.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ