SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Киев трейл 2022

Київ трейл: 03.07.2022 на Жуковому острові

Організатор: Ukrainian Trail League
Час старту: 9:00
Місто: Київ
Де: Голосіївський район Києва на території Жукова півострова і прилеглих територій, зі стартом в мікрорайоні Корчувате
Дистанції: Kyiv Trail 27K - для тих, хто знає толк у виборі дистанції, адже тут все найцікавіше
Kyiv Trail Medium 12K - "золота серединка" для любителів балансу у всьому
Kyiv Trail Short 6K - для тих, хто хоче познайомитися з трейл, і тих, хто любить спринт
Kyiv Trail Fun 4K

Правила змагань Kyiv Trail

  • При отриманні стартового пакета, спортсмен зобов'язаний мати при собі Угоди про звільнення від відповідальності за власним підписом і документ, що засвідчує особистість.
  • Підписом в Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди і регламенту.
  • На момент старту учаснику повинно виповнитися 18 років.
  • Для участі в забігах Kyiv Trail учасник не повинен відповідати якимось додатковим вимогам.
  • Будь своє сміття від продуктів і спорядження учасниця зобов'язується нести до фінішу і належним чином його утилізувати. Навмисна або випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.
  • Реєструючись на забіг учасник тим самим підтверджує свою згоду з договором публічної оферти. Учасники не заперечують, що їх особисті дані (прізвище, ім'я, дата народження і стать) будуть публічно оприлюднені в списках учасників і в протоколах з результатами, а фото і відеоматеріали з їх зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про фестиваль в будь-який яких ЗМІ.
  • Участь в будь-якому із забігів фестивалю пов'язана з ризиком отримання травми різного ступеня тяжкості, від найлегших, до таких призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасниці вживають на себе і зобов'язуються при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій відразу ж припиняти участь в забігу.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ