SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Трейл No Limits

No limits trail: 05.03.2022 у Суми

Організатор: Race Project
Час старту: 12:00
Місто: Суми
Дистанції: 13 км, 6 км

Правила змагань No limits trail

  • Учасники змагань повинні заповнити анкету учасника під час реєстрації та підписати Угоду про звільнення організаторів від відповідальності на місці старту при отриманні стартового номера, або попередньо роздрукувавши перед стартом та здавши підписану угоду організаторам.
  • Організатори, партнери організатора та особи, пов'язані з проведенням та організацією забігу, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після проведення забігу.
  • Всі учасники трейлу, а також близькі та далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників забігу, під час проведення змагання, а також після його проведення.
  • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я чи майна у зв'язку з участю у змаганнях. Учасники несуть персональну відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму життю, здоров'ю та майну, а також за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну третіх осіб, заподіяну внаслідок дій учасника.
  • Всі учасники беруть участь у змаганнях лише добровільно та за власною згодою.
  • Рекомендуємо оформити спортивну страховку на трейл.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ