SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Веломарафон Железная сотня

Залізна ВелоСотня: 10.09.2022

Організатор: Ukrainian Bike Family
Час старту: 10:00
Місто: Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Де: проспект Поштовий 26, біля Головного Поштамту
Дистанції: "Залізна сотня" - 100 км, "Залізна проба" - 55 км

Правила змагань Веломарафон «Залізна сотня»

  • Учасником веломарафону "Залізна сотня" може стати кожен охочий, який матиме щонайменше 14 років. Усі учасники, які не досягли 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях у присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їхні родинні зв'язки.
  • Організатори, партнери організатора та особи, пов'язані з проведенням та організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після перегонів.
  • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна у зв'язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму чи іншим особам життя, здоров'ю та майну, а також немайнові збитки.
  • Стан здоров'я учасника дозволяє йому брати участь у велосипедних змаганнях на вибраній дистанції.
  • Всі учасники беруть участь у змаганнях лише добровільно та за власною згодою.
  • Спортивна страховка для всіх учасників змагань є обов'язковою.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ