Веломарафон Железная сотня

Залізна ВелоСотня: 10.09.2022

Організатор: Ukrainian Bike Family
Час старту: 10:00
Місто: Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Де: проспект Поштовий 26, біля Головного Поштамту
Дистанції: "Залізна сотня" - 100 км, "Залізна проба" - 55 км

Правила змагань Веломарафон «Залізна сотня»

  • Учасником веломарафону "Залізна сотня" може стати кожен охочий, який матиме щонайменше 14 років. Усі учасники, які не досягли 18 років, повинні надати письмовий дозвіл на участь у змаганнях у присутності батьків або опікунів, та надати необхідні документи, що засвідчують їхні родинні зв'язки.
  • Організатори, партнери організатора та особи, пов'язані з проведенням та організацією перегонів, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження та псування майна, які можуть виникнути до, під час або після перегонів.
  • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна у зв'язку з участю у змаганнях, а також несуть відповідальність за всю шкоду заподіяну своєму чи іншим особам життя, здоров'ю та майну, а також немайнові збитки.
  • Стан здоров'я учасника дозволяє йому брати участь у велосипедних змаганнях на вибраній дистанції.
  • Всі учасники беруть участь у змаганнях лише добровільно та за власною згодою.
  • Спортивна страховка для всіх учасників змагань є обов'язковою.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримайте афішу Фартлек, оформивши спортивну страховку на 1 рік для участі у різноманітних змаганнях з бігу, вело, плавання, трейлам, триатлону, спортивному орієнтуванню, мультигонках, акватлону, дуатлону, ультрамарафонах, захистивши себе від травм на змаганнях, побуті. Ціна спортивної страховки – 245 грн. на 1 рік.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ