SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Спартан Ран Україна

Spartan Ukraine: 20.04.2024 у Києві

Організатор: Spartan Race Ukraine
Час старту: 10:00
Місто: Київ
Де: Труханів острів або онлайн
Дистанції: SPRINT (5 км та 20 перешкод) з новими категоріями competitive та open
CHARITY SPRINT (5 км та 20 перешкод) з особливою медаллю
PARA RACE (5 км та 20 перешкод) - забіг для спортсменів з порушеннями опорно-рухового аппарату та ампутаціями
TEAM race (5 км та 20 перешкод) - ваш улюблений командний забіг

Правила змагань Spartan Ukraine

  • Весь прибуток буде направлено на підтримку ГУР.
  • Благодійний Spartan KYIV – це не просто гонка, це захоплюючий виклик, який змінить ваше життя та допоможе зробити світ кращим! Тут кожен, від початківця до професіонала об’єднується, щоб подолати виклики траси та створити неймовірні спогади.
  • До участі допускаються особи віком від 15 років. Завдяки онлайн-формату взяти участь у забігу можна у будь-якому куточку світу.
  • Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію. При перевірці документів учасник дає розписку «Відмова учасника від відповідальності» Організатору. Учасник, який не надав розписку, до участі в спортивно-розважальному заході не допускається.
  • Організатор не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які Учасник отримав під час Змагань.
  • Організатор не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника після проведення спортивно-розважального заходу і т.д.
  • Для участі у старті рекомендуємо оформити спортивну страховку.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ