SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
Трейл Куяльник

Ultra Trail Kuyalnik: 04.06.2022

Організатор: Оргкомітет
Час старту: 8:00
Місто: с. Корсунці, Комінтернівський р-н, Одеська область
Де: Куяльницький лиман
Дистанції: 68 км, 34 км

Правила змагань Ultra Trail Kuyalnik

  • Учасники змагань повинні заповнити анкету учасника при реєстрації і підписати Угоду про звільнення організаторів від відповідальності на місці старту при отриманні стартового номера, або попередньо роздрукувавши перед стартом і здавши підписана угода організаторам.
  • Організатори, партнери організатора і особи, пов'язані з проведенням і організацією забігу, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я і псування майна, які можуть виникнути до, під час або після проведення забігу.
  • Всі учасники забігу, а також близькі і далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників забігу, під час проведення змагання, а також після його проведення.
  • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна в зв'язку з участю в змаганнях. Учасники несуть персональну відповідальність за весь збиток заподіяний свого життя, здоров'ю та майну, а також за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну третіх осіб, заподіяну в результаті дій учасника.
  • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.
  • Учасник повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон - ОБОВ'ЯЗКОВО.
  • Кожен учасник змагань повинен обов'язково мати страховку, яка ОБОВ'ЯЗКОВО покриває участь в спортивних змаганнях і ОБОВ'ЯЗКОВО вказаний клас спорту легка атлетика на час проведення змагань.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ