SiS Ukraine
SiS Ukraine - промокод fartlek - знижка -5%
White Stones Trail

White Stones Trail: 12.06.2021

Організатор: Ukrainian Bike Family
Час старту: 9:00
Місто: Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Де: Пляж "Білі камені", Карачуновське водосховище, біля житлового масиву "Карачун"
Дистанції: 46 км, 23 км, 11.7 км, 4.6 км, 2.3 км
Промокод на знижку -5%: FARTLEK (діє для дистанцій 46 км, 23 км, 11.7 км)
Страховка: обов'язкова, замовити +38 (066) 468-81-51 Viber/Telegram

Правила змагань White Stones Trail

  • Учасники змагань повинні заповнити анкету учасника при реєстрації і підписати Угоду про звільнення організаторів від відповідальності на місці старту при отриманні стартового номера, або попередньо роздрукувавши перед стартом і здавши підписана угода організаторам.
  • Організатори, партнери організатора і особи, пов'язані з проведенням і організацією забігу, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я і псування майна, які можуть виникнути до, під час або після проведення забігу.
  • Всі учасники забігу, а також близькі і далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників забігу, під час проведення змагання, а також після його проведення.
  • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна в зв'язку з участю в змаганнях. Учасники несуть персональну відповідальність за весь збиток заподіяний свого життя, здоров'ю та майну, а також за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну третіх осіб, заподіяну в результаті дій учасника.
  • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.
  • Учасник повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон - ОБОВ'ЯЗКОВО.
  • Всі учасники, на дистанції 23 і 46 км зобов'язані надати страховий поліс, який треба пред'явити при отриманні стартового номера.

Афіша Фартлек абсолютно безкоштовна для учасників та організаторів змагань. Підтримай афішу Фартлек, щоб далі отримувати інформацію про старти в телеграм каналі, інсті, фейсбук, на сайті та у підкасті в підтримку ЗСУ та України по кнопці нижче. Заздалегідь вдячні за підтримку!

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ ПРО ІВЕНТ